8 687 49886

Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl puikiai tinka tiek biuruose, tiek namuose. Jos yra lengvai pritaikomos langų uždengimui ar patalpų atskyrimui bei užtvėrimui. Pasvirusiems ar trikampiams langams galime pasiūlyti specialų pasvirusių vertikalių žaliuzių mechanizmą.

Atsižvelgdami į savo namų ar biuro interjerą, galite rinktis iš mūsų siūlomo plataus vertikalių žaliuzių audinių tipų, atspalvių, skaidrumo ir faktūrų asortimento. Norint paįvairinti savo interjerą, galima ant vieno mechanizmo derinti kelių spalvų vertikalių žaliuzių juostas. Vertikalių žaliuzių audiniai yra impregnuoti, todėl mažai traukia dulkes ir drėgmę. Jei dėl tam tikrų priežasčių reikėtų jas atnaujinti, tai vertikalių žaliuzių priežiūra juostas be plastikinių detalių galima plauti skalbimo mašinoje arba rankomis.

Vertikalios žaliuzės yra valdomos virvele ir grandinėle. Virveles pagalba galime juostas sustumti į pageidaujamą šoną, o grandinėlės pagalba – pasukti juostas pasirinktu kampu, norint geriau sureguliuoti patalpos apšvietimą.

Vertikalių žaliuzių juostos gali būti 89mm ir 127 mm.

Vertikalios žaliuzės gali būti tvirtinamos ant sienos, į lubas ar prie lango rėmo konstrukcijos. Žaliuzių mechanizmas gali būti tik baltos spalvos.

Tai yra ekonomiškas variantas turintiems didelius langus.

Susisiekite su mumis