8 687 49886

Plisuotos žaliuzės

Vertinantiems šiuolaikišką ir modernią atmosferą siūlome plisuotas žaliuzes. Šių žaliuzių audinys yra klostuotas Pagrindinis šių žaliuzių privalumas – jos tinka nestandartiniams, visų tipų ir formų langams, todėl lengvai padės išspręsti trikampio ar ovalaus lango uždengimo problemą. Taip pat plisuotas žaliuzes galima pagaminti ir stoglangiui.

Mūsų siūlomų plisuotų žaliuzių audinių kolekcija pasižymi turtingomis verpalų tekstūromis, šiltais pasteliniais tonais, natūraliais audiniais, populiariais raštais, netrūksta ir turtingų bei intensyvių spalvų. Priklausomai nuo kliento poreikių, galima išsirinkti norimo šviesos pralaidumo plisuotus audinius.

Plisuotų žaliuzių profilių spalva gali būti ne tik tradicinė balta, bet taip pat ir rudos, smėlio, juodos ar pilkos spalvos bei medžio imitacijos.

Plisuotų žaliuzių valdymo tipai gali būti keli. Galimas variantas, kad audinys leistųsi iš viršaus žemyn, taip pat galima pagaminti, kad audinys iš apačios užsitrauktų į viršų. O jei Jums reikalingi abu variantai – ne problema: galima pagaminti ir su dviem pasirinktais audiniais ir dviem valdymo tipais.

Todėl plisuotos žaliuzės yra puikus pasirinkimas, kuris interjere gali tapti pagrindiniu akcentu.

Susisiekite su mumis