8 687 49886

Roletai plastikiniams langams

Šie roletai išsiskiria tuo, kad audinį, susuktą į ritinėlį ant vamzdžio, galime uždengti specialiu aliuminio profiliu – kasete. Susuktas roleto audinio ritinėlis pasislepia dailioje kasetėje ir langas atrodo estetiškai. Roleto kasetė gali būti ne tik tradicinės baltos spalvos, bet ir pušies, auksinio ąžuolo, riešutmedžio, raudonmedžio ar kitos reikalingos spalvos prie Jūsų langų rėmų. Dėl specialių kreipiančiųjų, roleto medžiaga visuomet išlieka prigludusi prie stiklo – net ir tuomet, kai langą varstote ar atidarote.

Roletai turi ir kitą pirvalumą – juos montuojant, nepažeidžiamas lango rėmas, kadangi roleto kasetė yra tvirtinama varžteliais prie stiklajuosčių, o kreipiančiosios – klijuojamos. Sumontuoti roletai neužima papildomos vietos ir palieka tuščią palangę.

Roletai yra itin lengvai valdomi grandinėlės pagalba. Jų valdymo mechanizmas turi specialią stabdymo sistemą, kuri leidžia roleto audinį užfiksuoti bet kurioje vietoje, todėl galėsite paprastai ir be jokių rūpesčių apsisaugoti nuo įkyrių saulės spindulių.

Be to, roletai yra ekonomiškas pasirinkimas, kuris pravers ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų laiku. Vasarą jie sulaiko saulės spindulius ir neleidžia kambariui įkaisti, o žiemą – iš lauko nepraleidžia ateinančio šalčio ir namuose sulaiko šilumą.

Savo klientams galime pasiūlyti pačių įvairiausių spalvų, atspalvių, raštų ir tekstūrų roletinius audinius, iš kurių galime pagaminti reikiamo dydžio roletus.

Susisiekite su mumis