8 687 49886

Roletai

Roletai yra universalus langų dekoravimo būdas žmonėms, kurie vertina patogumą ir funkcionalumą. Šiandien tai populiariausias langų dekoras bei apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių. Pagaminti roletai bus skirti tik Jūsų langams ir sukurs namuose Jūsų pageidaujamą jaukumą.

Savo klientams galime pasiūlyti net kelių tipų sistemas, taip pat pačių įvairiausių spalvų, atspalvių, raštų ir tekstūrų roletinius audinius, iš kurių galime pagaminti reikiamo dydžio roletus. Renkantis roletus, svarbu nepamiršti, kad svarbi yra ne tik jų išvaizda, bet ir medžiagos kokybė bei storis, kadangi roletų audinio tankis lemia šviesos pralaidumą. Iš itin tankios medžiagos pagaminti roletai gali ne tik sumažinti iš lauko patenkančios šviesos kiekį, bet ir visiškai užtamsinti kambarį. Miegamajame užtraukę roletus, galėsite užmigti saldžiu miegu net ir saulėtą dieną.

Roletų audiniai yra gaminami iš polistireno arba impregnuoti, ko pasėkoje jie ne taip greitai pritraukia dulkių ir/ar drėgmės. Būtent tai palengvina gyvenimą alergija sergantiems žmonėms. UAB „Rolaima“ roletinių audinių asortimente yra daugiau nei 700 audinių spalvų.
Visos roletams reikalingos detalės ir mechanizmai yra gaminami iš aukštos kokybes medžiagų.

UAB „ROLAIMA“ visiems savo gaminiams suteikia nuo vienerių iki penkerių metų garantinį laikotarpį.

 

Susisiekite su mumis